Czy te oczy mogą kłamać? AKUKU szuka domku. Jest śliczna, kochana i niesamowicie mruczy.

W tym tygodniu zrobiliśmy trochę nowych forek kociaków. Możecie je znaleźć w Galerii <kliknij>.
Wygląda na to, że kociaki zaczynają powoli swoje domki :-). Jeśli podoba Wam się któryś z maluchów, skontaktujcie się z nami :-).

Właśnie mija 10 tygodni życia naszych pierwszych kocich maluchów. A-kotki rosną jak na drożdżach. Największy AKAI waży już ponad 1660 g, a mała, rezolutna pszczółka AVADA waży ponad 1250 g. Czyli niczego sobie :-).
Zostały już 2 razy profilaktycznie odrobaczone i po raz pierwszy zaszczepione. Niebawem, bo już w przyszły wtorek, czeka je drugie szczepienie i zachippowanie. Nasza organizacja wprowadziła obowiązek chipowania kotów. I bardzo dobrze. Zostaną one przez zgłoszone do jednej ze zwierzęcych baz danych, a dane przekazane nowym właścicielom. Oby żaden z naszych nowych domków nigdy nie musiał szukać maluchów. m.in. dlatego prosimy, by nie wypuszczać naszych kotów.

 

A-kotki właśnie skończyły tygodni. Są na etapie zwiedzania i poznawania całego domu. Już ich (a tak naprawdę Natalii :-)) pokój przestał im wystarczać. Zaliczyły pierwsze odrobaczenia, w najbliższy wtorek przyjdzie do nas weterynarz na pierwsze szczepienie.

AkukuDecyzja o zakupie kota to decyzja na wiele lata. Musi być zatem dokładnie przemyślana. Chcemy, aby "nowe domki" naszych kociąt były odpowiedzialne, kochające, a kociaki w nich żyjące były częścią Waszego życia. Zanim jednak kot przyjedzie do nowego domu, warto się do tego odpowiednio przygotować.

A-kotki w ubiegłą środę skończyły 4 tygodnie. Rosną jak na drożdżach. Największy AKAI waży już ponad 700 g. Zaczęły już korzystać z kuwety. Wczoraj odkryły, że kuweta nie jest tylko wielką pisakownicą, a żwirek nie służy do jedzenia.

Kociaki z miotu A zaczynają interesować się światem i sobą nawzajem. AVADA z AKUKU ćwiczą lizanie, podgryzanie, kopanie. Chłopaki śpią.

Nasze kocie dzieci: AKUKU, ALIEN, AKAI, AVADA skończyły w środę 2 tygodnie.

Trwało to stanowczo za długo, ale w końcu się udało. Startujemy ze stroną www. Jeszcze będzie wiele zmian i modyfikacji. Ale początek został zrobiony. Zapraszamy i oceńcie sami.

  • Jesteśmy członkiem:FENIKS logo
  • FPL logo
  • Ukończyliśmy kurs: G1 certyfikat
  • Nasze koty są w bazie:  logo safe animal

Copyright © 2022 9Trees*PL - Hodowla Kotów Norweskich Leśnych

Design and theme by Joomedia PetDoctor Animal Veterinary Clinic Joomla Website Free Template.